Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru son günü geldi…

Sağlık Bakanlığının işçi alım işlemleri güncel günlerde başladı, bugün gün sonunda sona erecek. Başvuruyu isteyen adaylar İŞKUR üzerinden tamamlayabilirler. Her aday, ilan edilen kadrolardan yalnızca bir iş (çalıştırılacağı il) ve bir mesleğe başvuru yapabilecek. Sürekli işçi kadrolarının meslek ve kadroların güncel durumuna göre açıklandı.

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI BAŞVURU EKRANI

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI BAŞVURU SON GÜNÜ GELDİ

Sağlık Bakanlığı işçi alımının ödenmesi 23 Şubat 2024 Cuma günü ile 27 Şubat 2024 Salı günü satın alınacak arasında gerçekleştirilecek.

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Başvurular, 23 Şubat-27 Şubat tarihlerinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr ​​adresi üzerinden elektronik (çevrim içi) kullanıcı girişi yapılacaktır.


SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI KADRO VE BRANŞ DAĞILIMI

Sürekli işçi kadrolarının meslek ve kadroları dağılımlarına göre şöyle:

Bilgisayar sistem kurulum bakım onarım ve arıza giderme elemanı (84), biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı (127), elektrikçi (Genel) 144, ısıtma ve sıhhi tesisatçı (143), inşaat boyacısı (64), klinik destek elemanı (600), güvenlik görevlisi (3 bin 250), marangoz (32), oto bakım tamircisi-otomotiv mekanikçisi (2), oto elektrikçisi (2), otomotiv

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x